Hakkımızda

Ocak 1991 yılında Ankara Merkezli kurulan Sahamed Medikal, 2008 yılında Girişimsel Kardiyoloji sektörüne girerek kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmış bir kuruluştur. Hizmet kalitesi ile Kalp Damar Hastalıkları ve Periferal Damar Hastalıkları teşhis ve tedavisinde insan sağlığı için vazgeçilmez olan kaliteli ürünleri sağlık sektörüne sunmayı görev edinerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

 

Sorumluluk bilincinin yanı sıra, çözüm ortaklı projeleri ile şirketimiz, alanında kendini kanıtlamıştır. Yaklaşık 25 yıllık tecrübesi üzerine çalışanı ve yöneticileri ile Ankara merkez başta olmak üzere tüm Türkiye genelindeki dağıtım ağı ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

İlk ve en önemli önceliğimiz insan sağlığına katkıda bulunmaktır.   Her yıl milyonlarca insanın hayatını değiştirdiğimizi görmek en büyük kazancımızdır.

 

Kendini sürekli yenilemekte olan şirketimiz, var ve gelişmekte olan yüksek teknoloji ürünlerini takip ederek, tüm dünya pazarı ile aynı anda Türkiye’de hastane, hasta ve doktorların kullanımına sunmaktır.